طراحی وبسایت و اپلیکیشن
وبسایت و اپلیکیشن

آلبینا سایت و اپلیکیشنی کاملا سفارشی طبق نیاز و سلیقه ی شما بصورت منحصر به فرد طراحی و پیاده سازی می کند.

طراحی وبسایت

در دنیای مدرن امروزی اکثر امور روزانه مردم با استفاده از رایانه ها انجام میگیرد از این رو اطلاعات شکل دیگری به خود گرفته و روز به روز به سمت دنیای بدون کاغذ و قلم پیش می رویم و ابزار های سنتی جای خود را به اسناد رایانه ای در قالب رسانه های دیجیتالی با گنجایش بسیار زیاد می دهند. در عصر ارتباطات و اینترنت ٬ داشتن مهارت های ارتباطی امری مهم به شمار میرود که در این میان اینترنت یکی از مهمترین٬مناسب ترین و کم هزینه ترین راه برای ایجاد ارتباط با مخاطبین است. از این رو داشتن یک وبسایت حرفه ای به منظور ارتباط هر چه بیشتر با مخاطبین امری مهم به حساب می آید. طبق آمارهای گرفته شده در ایران حدود ۴۰ میلیون ایرانی در فضای اینترنت حضور دارند و این میزان بستر مناسبی را برای ارائه خدمات٬ داشتن فروشگاه آنلاین٬ تبلیغات و غیره فراهم آورده است. لذا برای بهره گیری موثر از اینترنت و ایجاد ارتباط و جذب اعتماد مشتریانتان داشتن یک وبسایت برای شما الزامی است از این رو به شما پیشنهاد میکنیم که از تیمی متخصص در این زمینه کمک بگیرید تا به بهترین شکل شما را در این راه یاری کند.

سایت خبری
سایت شرکتی
سایت فروشگاهی
سایت شخصی
سایت آگهی
طراحی اپلیکیشن

اپلیکیشن ها ٬ این امتیاز منحصر به فرد را برای بشر به ارمغان آورده اند که اطلاعات مورد نیاز وی را در هر زمان و مکان و تحت هر شرایطی در اختیار وی قرار دهند. بی شک این فرایند دست یابی دائمی به اطلاعات٬ رشد فوق العاده ای در روند پیشرفت روز افزون فناوری های گوناگون خواهد داشت. بسیاری از ما بدون آنکه شناخت کافی از نحوه عملکرد اینترنت داشته باشیم مشابه سایر ابزار های روزمره از آن استفاده میکنیم. سیستم عامل اندروید با رشد سریعی که داشته به سرعت جای خود را در بازار موبایل و اپلیکیشن پیدا کرده این فراوانی گوشی های اندروید٬ نیاز کاربران را به اپلیکیشن های گوناگون که امکانات مختلفی را در اختیار آنها قرار میدهند افزایش داده است. هم اکنون بیش از ۳۰ شرکت بزرگ از اندروید برروی گوشی های هوشمند و تبلت ها استفاده میکنند و همچنین گوگل به اندازه ی دیگر شرکت های فعال در زمینه سیستم عامل موبایل برای استفاده از اندروید محدودیت قائل نمی شود و همین امر باعث شده استفاده از آن در سطح دنیا و همینطور در کشور ما نسبت به سیستم عامل های دیگر بیشتر باشد. سیستم عامل اندروید در میان محبوب ترین سیستم عامل های تلفن همراه توانسته رتبه اول را بدست اورد و همچنان به یکه تازی خود در این عرصه ادامه دهد. این محبوبیت در کشور ما باعث شده تا صاحبان مشاغل واقعی و مجازی بتوانند از این فرصت استفاده کرده و با داشتن اپلیکیشن سهمی از بازار مشتریان صاحب تلفن همراه اندروید داشته باشند. هدف اصلی این سایت این است که اپلیکیشن مورد نیاز شما را در بالاترین سطح کیفیت و مناسبترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

اپلیکیشن سایت
اپلیکیشن فروشگاهی
اپلیکیشن کاربردی

درصورت تمایل به ارتباط ٬ توضیحات لازم را در مورد پروژه خود برای ما ارسال کنید و با ما در ارتباط باشید. ما می کوشیم بهترین خدمات و مشاوره را به شما ارائه دهیم.